Athos Salome, birçok kehanetinin gerçekleşmesi üzerine "Yaşayan Nostradamus" lakabını kazandı. Salome'nin, koronavirüsünün yayılması, Elon Musk'un Twitter'ı satın alması gibi olayları önceden tahmin ettiğine dair iddiaları, kendisini tekrar gündeme getirdi.

Grönlandlı kadınlar Danimarka'ya doğum kontrolü davası açtı Grönlandlı kadınlar Danimarka'ya doğum kontrolü davası açtı

Kahin, Kral Charles'ın sağlık sorunlarına dair saraydan herhangi bir bilgi almadan önce, "Kral III. Charles'ın sağlığıyla ilgili endişeliyim. Kralın idrar ve cinsel sisteminin yanı sıra prostat ve cinsel organlarıyla ilgili komplikasyonlar konusunda da ekstra dikkatli olması gerekiyor" şeklinde uyarılarda bulunarak dikkat çekmişti.

2024 kehanetleriyle gündeme gelen Salome, gelecek yılı uzaylılar, robot isyanı, küresel felaket ve umutla birlikte geçecek bir yıl olarak öngördü. Ancak bu tahminlerini paylaşırken paniğe yol açmak istemediğini belirten Salome, düşünceyi sarsma ve insanları harekete geçirme amacında olduğunu ifade ediyor. Tahminlerinin kesin olmadığını ve olumlu çözümlerin her zaman mümkün olduğunu vurguluyor.

Salome'nin iddialarına göre, insanlarla uzaylılar arasında bir teleskop ağı tarafından yakalanan şifreli sinyaller aracılığıyla iletişim kurulacak. Ayrıca, bir asteroit keşfedildikten sonra yeni bir uzay yarışı başlayacak.

Kahin, küresel çatışmalar konusunda da uyarılarda bulunuyor. 3. Dünya Savaşı'nın Güney Çin Denizi'ndeki bir olay veya büyük bir siber saldırı tarafından tetiklenebileceğini ve Çin ile Rusya arasındaki gerilimin toplu bir savaşa dönüşebileceğini iddia ediyor.

Salome'nin tahminlerine göre, ABD ihanete uğrayacak ve işgal edilecek, planlanan saldırının 11 Eylül 2001'deki Osama Bin Ladin saldırısından daha kötü olacağını söylüyor.

Doğal afetlerle ilgili olarak, dünyayı etkisi altına alacak bir dizi afet öngörüyor. Bu afetler arasında kasırgalar, fırtınalar ve orman yangınları bulunuyor.

Salome, Antarktika'da buzun içine gömülmüş virüslerden kaynaklanan yeni bir ölümcül salgının ortaya çıkacağını öngörüyor. Yeni salgının tahmin edilenden daha uzun süreceğini ve tüm dünyayı etkisi altına alacağını belirtiyor.

Kaynak: haber merkezi