Geçen sezon Show TV’de ekrana gelen, yapımını CNP Film’in üstlendiği, başrollerinde Kaan YıldırımÖzge Gürel ve Kerem Alışık'ın yer aldığı Sipahi reytinglerde umduğu başarıyı bulamamış ve daha 1. sezonu tamamlamadan final yapmak zorunda kalmıştı.

İlk Ders

Zehra Güneş tam Atatürk sporcusu: Zeki, çevik ve ahlaklı! Zehra Güneş tam Atatürk sporcusu: Zeki, çevik ve ahlaklı!

Dizide kaybeden ve aşka kazanan, meslektaşı Pınar Deniz’le evlilik hazırlığında olan Kaan Yıldırım bu kez bambaşka bir karakterle ekrana döndü. 27 Ocak Cumartesi akşamı Fox’ta izleyiciyle buluşacak “Kopuk”ta Ferhan karakterine hayat veren Kaan Yıldırım'ın yeni projesi de Sipahi ile aynı kaderi paylaştı. 

İlk Ders (1)

Yapımcılığını Med Yapım’ın, yönetmenliğini Koray Kerimoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Deniz Karaoğlu, Fuat Mete, Özden Selim Karadana'nın birlikte kaleme aldığı “Kopuk” reytinglerde umduğunu bulamadı ve dizi için final kararı alındı.

İlk Ders (2)

Kaan Yıldırım ise bu kez bambaşa bir konuyla gündeme geldi. Oyuncunun yeğenini kucağına alıp trafikte araç kullanması tepki çekti. Sosyal medyada birçok kişi yaptıkları yorumlarda ön koltukta çocuk oturtmanın yasak olduğunu vurguladı. Kimi kullanıcılar ise ünlü ismi sert bir dille eleştirip cahil olduğunu belirttiler. Kaan yıldırım paylaşımına "Site otoparkıdır, araç kullanımına açık değildir." notu ekledi. 

Muhabir: DEMET SAROVA