Beykoz’daki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır, pazartesi günü durumunun iyiye gitmesi sonrası yoğun bakımdan çıkarılarak nöroloji servisine alınmıştı. 

Kadir İnanır'ın taburcu olduğu yönündeki haberler sonrasında Jülide Kural'dan açıklama geldi.

Özge Özacar: 'Fenerbahçe, anlatılmaz yaşanır cinsten bir aidiyet' Özge Özacar: 'Fenerbahçe, anlatılmaz yaşanır cinsten bir aidiyet'

Kadir Inanir Siyaset Saygin Bir Kurum Haline Gelmedikce Dusunmuyorum H33251 4888B-1

Jülide Kural sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; "Kadir İnanır'a ilişkin son durumu sizinle paylaşmak isterim çünkü malesef doğru olmayan bilgiler basında çıkmaya başladı. Bildiğiniz üzere Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk müdahale, yoğun bakım ve bir günlük servise çıkma serüveninin ardından, evet hastaneden ayrıldık. Ancak tedavinin rehabilitasyon sürecine başlamak üzere Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne yerleştik." dedi.

619B57D55Cf3B026D8D5512E

İnanır'ın durumunun iyiye gittiğini söyleyen hayat arkadaşı Kural, ünlü isimle ilgili; "Tüm bu zorlu süreçlere inat o yatağın içinde Yunan mitolojisindeki Zeus'un gücü, Paris'in yakışıklılığı ile öylesine karizmatik ki" ifadelerine yer verdi. 

Muhabir: DEMET SAROVA