Sivas’ta kazandığı penaltı VAR uyarısıyla iptal edilen Beşiktaş’ta herkes art arda gelen hakem hatalarıyla “doğrandıklarını” düşünüyor. Alınan başarısız sonuçların ardından takımlarının neredeyse tüm hedeflerinden sapmış olmasının, hakemleri aleyhlerine “kolay karar almaya” yönlendirdiği savunan siyah-beyazlı taraftarlar, “Düşenin dostu olmaz” diyorlar.

TFF VE MHK, BEŞİKTAŞ’I YOK HÜKMÜNDE SAYIYOR; YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE!’


Sosyal medyadan isyanlarını dile getiren Beşiktaşlılar, “Hakemler bu hataları Galatasaray ya da Fenerbahçe aleyhine yapsa kıyamet kopar! Galatasaray ve Fenerbahçe, daha hafif aleyhte kararlarda bile ortalığı yıkıyor, her türlü ayarı veriyor. 

Doğum günü hediyesi 1 dakika! Manchester United milyonlar ödemişti Doğum günü hediyesi 1 dakika! Manchester United milyonlar ödemişti

Bizi ise takan yok, ciddiye alan yok. Beşiktaş’ı bu hale düşürenler utansın! TFF ve MHK, Beşiktaş’ı yok hükmünde sayıyor. Yazıklar olsun, koca camia göz göre göre doğranıyor, hiç kimse bir şey yapamıyor. TV’lerde bile pozisyonlar öylesine gösterilip geçiştiriliyor” diyorlar.

Muhabir: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ