Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan FOX’un dizisi Adım Farah yurt dışında tanıtılmaya devam ediyor. 

Dizi uluslararası dağıtımını yapan Calinos Entertainment tarafından 2023'te 5-8 Aralık tarihleri arasında Singapur'da gerçekleşen Asia TV Forum & Market'e götürülmüştü.

Adim Farah Singapur Da Tanitiliyor H40711 Fb2A5

Melisa Döngel göz kamaştırdı: Cüretkar videosuna beğeni yağdı! Melisa Döngel göz kamaştırdı: Cüretkar videosuna beğeni yağdı!

Ocak başında final yapan dizi 23-25 Ocak tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen Content Americas fuarında tanıtılmıştı. 30'dan fazla ülkeye satılan Adım Farah 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında ise Fransa'da içerik fuarı Series Mania Forum'a götürüldü. 

AdımFarah (5)

1 NİSAN'DA YAYINLANDI

En son dizinin yayın hakları Mediaset España tarafından satın alınan dizi  1 Nisan'da İspanya'daki yayınına başladı. Divinity kanalı 'Adım Farah'ı 22:45 kuşağında"Mi nombre es Farah" adıyla ekrana getirdi.

Adım Farah'ın ilk bölümünün İspanya'da yayınlanmasıyla birlikte "Tahir" ismi İspanya gündeminde 7. sıraya kadar yükseldi ve dizinin etiketi #MiNombreEsFarah ise gündemde 17. sıraya kadar yükseldi. Ayrıca #EnginAkyürek ve #DemetÖzdemir etiketleri de gündemde yer aldı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği dizide  Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Feyyaz Duman, Hatice Aslan, Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli, Oktay Çubuk ve Sera Kutlubey de rol alıyor. 

Dün akşam

Muhabir: DEMET SAROVA