MHK’dan ‘İbanoğlu’ açıklaması: Telefonlar dolapta kilitli tutulur MHK’dan ‘İbanoğlu’ açıklaması: Telefonlar dolapta kilitli tutulur


Fenerbahçe’nin sezon başında bedelsiz olarak Karagümrük’e gönderdiği Serdar Dursun’u geri alacağına yönelik iddialar giderek güçleniyor. 32 yaşındaki santrfor “Dönerim” mesajı yollarken, Fenerbahçe’nin Karagümrük’le anlaşma zemini aradığı vurgulandı. 

Ancak Fenerbahçeli taraftarlar yönetimin bu anlaşılması zor girişimine desteklemiyor ve Serdar’ın yeniden sarı-lacivertli formayı giymesine soğuk bakıyor. Sosyal medyada, “Gidenin peşinden koşulmaz. Tıpkı Umut Nayir gibi Serdar’ın da bu kadroda işi yok” yorumları yapılıyor. 

Erencan1 (1)-1

EYÜPSPOR, ERENCAN YARDIMCI İÇİN UÇTU, TRANSFER YATTI


Serdar Dursun, Karagümrük’ün Galatasaray’a 1-0 yenildiği maçın son anlarında ağlara giden topa dokunmuş, ofsaytta olduğu için gol iptal edilmişti. Fenerliler, Serdar’a veryansın etmişti!

Kanarya’nın Eyüpspor’un 21 yaşındaki golcüsü Erencan Yardımcı için de yoklama çektiği ancak 7 milyon Euro istediği öne sürülen kulübünün yüksekten uçması nedeniyle bu transferden vazgeçildiği belirtildi.

Muhabir: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ