Fenerbahçe maçı sonrası Icardi'den Ali Koç'a gönderme! Fenerbahçe maçı sonrası Icardi'den Ali Koç'a gönderme!

Türkiye'nin Akdeniz kıyıları İngilizler için en uygun fiyatlı tatil rotası olarak biliniyor. İngiliz Josh Kerr'de Antalya'nın Side ilçesine tatil yapmaya geldi. Her şey dahil bir otelde kalan genç adam, tuhaf bir şekilde hayatını otelde sürdürmenin Manchester'da yaşamaktan çok daha tasarruflu olduğunu fark etti. Uzaktan çalışıyor olmanın da avantajını kullanan Josh, hem daha ekonomik yaşamanın hem de tatil cennetinde sefa sürmenin formülünü buldu.

YEMEK VE TEMİZLİK DERDİ KALMADI

Side'deki her şey dahil otelde 28 günlük rezervasyon yapan adam, o anlarını TikTok hesabından paylaşarak büyük ilgi uyandırdı. Manchester'daki dairesinin kira ve enerji maliyetleri gibi masrafları için 944 sterlin tutuyorken, Antalya'da çok daha ucuza kalıyor. Üstelik ne temizlik ne de yemek yapma derdi var.

TATİL CENNETİNDEN TOPLANTILARA KATILACAK

Bu yaptığına inanamadığını söyleyen Josh, "Oturup yurtdışında her şey dahil programa gitmenin evde yaşamaktan daha ucuz olup olmayacağını merak ediyordum ve öyle olduğu ortaya çıktı. Şimdi gerçekten gidiyorum. Çok şükür işim yurt dışında çalışmama izin veriyor, bu yüzden arka planda havuzla Teams çağrılarına katılacağım" dedi.

Josh, otelde yaşama fikrini sürdürmeyi planladığını söyledi. Türkiye'deki otelerin İngilizler için bu kadar uygun olmasının nedeni ise elbette döviz kurundaki uçurum.

Kaynak: ELİF KIZILÇAY