Hande Erçel, Paris'te zarafetiyle modelleri gölgede bıraktı! Hande Erçel, Paris'te zarafetiyle modelleri gölgede bıraktı!

Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi. İlk bölümüyle reyting listesinde tüm kategorilerde birinci olan dizi YouTube’da da izlenme rekoru kırıyor.

Ww-5

Yayınlanmasının üzerinden 24 saat geçmeden, 17 saatte 2 milyon izlenme rakamını geçen diziyle ilgili yeni bir gündem oluştu.  Dizideki pavyon sahneleri ve danslar ise büyük yankı uyandırdı. Bu durum ise bazı kesimlerin tepkisini çekti.

Wwww

Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir, pavyon görüntüleriyle dizi reklamı yapıldığını, ana karakterin fragmanda giydiği elbisenin bir internet sitesine koyulduğunu ve aynı gün tükendiğini belirtti. "Pavyon dansları kursu" açılmasına da tepki gösteren Demir, bu durumun genç kızları özendirdiğini ve Ankara için bir utanç olduğunu vurguladı. Demir, dizinin Ankara kültürünü yanlış tanıttığını söyledi ve "İnci Taneleri" dizisinin kaldırılması için yapımcıya dava açacaklarını ve RTÜK'e başvuruda bulunduklarını açıkladı.

Muhabir: Galip Ercan Öztürk