En son Sadakatsiz dizisinde Nil karakteri ile ekranda olan Nazlı Bulum, katıldığı "Umarım Annem Dinlemez" podcast programına konuk olmuş. Cisellikle ilgili anlatığı anısıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 

Aaa-31

Roller değişti: Cübbeli Ahmet Hoca'dan ekonomi yorumu, Özgür Demirtaş'tan dua! Roller değişti: Cübbeli Ahmet Hoca'dan ekonomi yorumu, Özgür Demirtaş'tan dua!

Birçok eleştiriye maruz kalan oyuncu "Aşk Mevsimi” filminin galasında konuya dair açıklamalarda bulundu.  Ünlü isim sözlerinin çarpıtıldığını söyleyerek "Cinsellik bir tabu, bende bunun tabiki farkındayım. Bazı şeyleri konuşamadığımız da genç insanlar kendilerini yalnız hissediyorlar, bunun daha önemli olduğunu düşünüyorum..." ifadelerini kullandı. 

Aseee

Nazlı Bulum cinsellik anısını şu şöyle anlatmıştı;  “İlk cinsel deneyim konusunda annemin ısrarı vardı. Özel bir şey olsun, özel biriyle olsun, hemen olmasın. Onunla ilgili daha kontrolcü yaklaşmaya çalışıyordu. Ben lisedeyken sevgililerim olmaya başladığında, belli ki artık öpüşüyorum falan… Yani daha çok sevdiğim, sevgilim olan birisiyle olsun. İlk seviştiğim haftada çok komik bir şey oldu. On yedinin sonlarındaydım."

Aaaaaaas

"Ve işte bir şey yaşadım inanılmaz panik oldum. Ve yedide sessizce böyle eve girdim annemle, babam uyuyor. Ve böyle gidip anne uyan anne çok kötü bir şey oldu. Tabiki kadın çok panik oldu. Mutfağa geçtik, söyleyemiyorum. ‘Anne ne yapacağımı bilmiyorum’ dedim. ‘Hastaneye gitmemiz gerekiyor’ Annem panik olunca söyledim. Bende içimde prezervatif kaldı dedim. Benim için o kadar dehşet verici bir şeydi ki… Annem de gülerek tepki verdi.” 

Muhabir: Galip Ercan Öztürk