Sanata fiziksel saldırı! Çello çalarken neye uğradığını şaşırdı Sanata fiziksel saldırı! Çello çalarken neye uğradığını şaşırdı

Annesini bulmak için Esra Erol'un programına katılan 18 yaşında ve pavyonda çalıştığını söyleyen Seda Nur o anları ağlayarak anlattı ve sosyal medyada gündem oldu.

SEDA NUR'UN AĞLAYARAK ANLATTIĞI AÇIKLAMALARI

"Annemi arıyorum." diyerek sunucudan yardım istedi. "Babam, 16 yaşındayken beni 40 yaşındaki biriyle evlendirdi." diye isyan eden Seda Nur gözyaşı döktü. Seda Nur'un annesi bulundu fakat annesi Seda'yı görmek istemedi. Esra Erol "Benden istedin ki 'Annemi bul', anneni buldum. Annen babandan ayrılıyor, biri için kaçıyor. O kişinin yanında kalıyor. Bir çocuğu dünyaya geliyor. O çocuğu da bırakıp şimdiki eşine kaçıyor. Ondan çocuğu var mı bilmiyorum. Annene ulaştık, seninle görüşmek istemiyor. Özellikle şu anda evli olduğu kişi seninle görüşmesini istemiyor." diyerek o anları anlattı. Genç kız ise "Bir kardeşim var. Onu bırakıyor. Ne diyeceğimi bilmiyorum. Yazıklar olsun, gerçekten yazıklar olsun. Ben onca şey yaşamışım, seni bulmaya gelmişim." diye şaşırarak ağladı.

Muhabir: ERAYCAN ERGİNBAŞ