Melisa Aslı Pamuk'un da oyuncu kadrosunda yer aldığı bugün vzyona giren Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin galası geçen günlerde gerçekleşti.

Başrolünde İsmail Hacıoğlu'nun yer aldığı filmin galasına katılmayan Pamuk'la ilgili Hacıoğlu, 'Yani Fransa'ya 'mülteci' olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı' demişti.

S B7Eed4Ab4Bdcc95A719868160B2A67Cc9D9Bdbe1

Gala gecesi sosyal medya hesabından Paris'ten fotoğraflar paylaşan oyuncu filmle ilgili bir açıklama da yapmadı. Hacıoğlu'nun bu sözlerinin ardından da gözler oyuncuya çevrildi.

Ancak Pamuk Paris'te katıldığı defilerlerden kareleri paylaşmaya devam etti. Oyuncunun paylaşımlarına çok sayıda yorum yapıldı. 

Kim Kardashian yeni oyuncağını paylaştı! Aldığına pişman oldu Kim Kardashian yeni oyuncağını paylaştı! Aldığına pişman oldu

Melisa Aslı Pamuk önceki hafta da yine rol aldığı Kadınlara Mahsus filminin galasına katılmamış ve gerekçe olarak pasaportunun çalındığını göstermişti. 

Ancak oyuncunun bir süredir aşk yaşadığı futbolcu Yusuf Yazıcı ile aynı tarihlerde tatile gidip, ziyaret ettikleri Şeyh Zayid Camii önünde çekilen fotoğraflarını paylaşması da dikkat çekmişti. 

Yorumlar arasında çok sayıda galaya katılmamasıyla ilgili eleştiri yer alınca Melisa Aslı Pamuk paylaşımını yorumlara kapadı.

Muhabir: Galip Ercan Öztürk