Franchise olan bir hamburger firmasından satın alınan menüdeki delikli hamburgerler, bir kadının dikkatini çekti ve bu durumdan endişe duyarak yemekten çekindi. Sosyal medya içerik üreticisi Batuhan Altuntaş, bu olayı inceledi ve hamburgerlerdeki deliklerin sağlıklı bir üretim süreci için yapıldığını ve endişe edilecek bir durum olmadığını açıkladı.

Uludağ'da korku dolu anlar! Hayata tutunduğu anlar kameralara yansıdı Uludağ'da korku dolu anlar! Hayata tutunduğu anlar kameralara yansıdı

Bir içerik üreticisi, bir hamburger firmasının menüsündeki delikli hamburgerlerin sağlıklı olduğunu savunarak, "Bu hamburger etini yemek akıllıca olur mu? İsmi önemsiz olan firmanın çekilen videosu. Bir kadın hamburgerde gariplik olduğunu fark eder. İçini açınca böyle bir manzarayla karşılaştı. Araştırmalarıma göre bu hamburgerler hafif delikli üretiliyor. Nedeni daha iyi pişmesi ve koyulan soslarla daha iyi etkileşime girmesidir. İnternette bu tarz binlerce fotoğraf var. Ama dediğim gibi zararlı bir yanı yoktur." diyerek, olayın sağlıksız bir durumu yansıtmadığını ifade etti. Bu video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kaynak: haber merkezi