Çin Haberleri

Çin haberleri ve güncel Çin gelişmeleri, Çin ile ilgili tüm video, Çin fotoğrafları ve Çin haberleri Gazete Yazıyor - Haber, Güncel Haberler ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Dünya

Çin'in Guangdong eyaletinde, milyonları tehdit eden devasa su baskınları bekleniyor. Acil müdahale planları devreye sokulacak.

Dünya

Çin'in 82 büyük şehrinin neredeyse yarısı, hızlı bir şekilde toprağa gömülüyor! 2120 yılına kadar tablonun inanılmaz bir hale gelebileceği belirtildi.

Dünya

Çin, sürekli gerginlik içinde olduğu ABD'yi çok ilginç bir alanda geride bıraktı. Ülke genelinde çayın yerini kahve almaya başladı.

Spor

Formula 1'de heyecan bu hafta sonu yapılacak Çin Grand Prix'siyle devam edecek.

Dünya

Aşırı nüfusun ihtiyacını karşılamak için yeraltı sularının kullanılmasıyla Çin'in bazı şehirleri çökmeye başladı. Zeminin oynamasıyla birçok binanın kullanılamaz hale geldiği...

Dünya

Çin, ticaret ve jeopolitik gerilim konularını konuşmak üzere ülkeye gelen Almanya Şansölyesi Olaf Scholz'u belediye başkan yardımcısına karşılattı. O anlar,...

Dünya

Çin'in Nanjing şehrinde inşa edilen yeni tren istasyonu, hijyenik pede benzetilince sosyal medyada alay konusu haline geldi.

Yaşam

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 3 kişi, cin çarpma iddiası ile toplum sağlığı merkezine başvurdu. Merkeze 3 ambulans, polis ve jandarma ekipleri...

Dünya

7.4'lük deprem sonrasında Çin'in yardım etme isteği hemen geri çevrilmişti. Bunun altında iki ülke arasındaki gerginlik yatıyor.

Dünya

Çin, ABD'ye seyahat edecek vatandaşlarına "beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmaları" uyarısında bulundu.

Yaşam

Çinli Ma Hui adlı genç adam, 5 dakika 51 saniye boyunca ağzından su püskürterek Guinness Dünya Rekorlar Kitabı'na adını yazdırdı.

Özel Haberler

Çin Futbol Federasyonu'nun (CFA) eski başkanı Chen Xuyuan, rüşvet suçundan ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.