Dua Lipa'nın ilk oyunculuk deneyimini sergilediği "Argylle" filmi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. 

Don't Start Now", "Physical" ve "Levitating" gibi şarkılarla tanınan Lipa, güzelliğiyle de çok dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri.  

'İlk ve Son'un yeni starları Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin yerini tutacak mı? 'İlk ve Son'un yeni starları Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin yerini tutacak mı?

Şıklığı ve makyaj tercihleriyle de taklit edilen ünlü ismin, buğulu bakışlarının sırrını makyaj sanatçısı Alper Kabadayı Marie Claire için anlattı. 

Kabadayı, tıpkı Dua Lipa'nın ki gibi belirgin gözler için doğal renklere sahip yumuşak bir far paleti tercih etmenizi tavsiye ediyor.

Sanatçı tarifine şöyle devam ediyor; ''Kirpik diplerinden kaşlarınıza doğru kemik rengi tonlarında bir far sürerek makyajınıza başlayın. Kaş ve göz kapağı arasında kalan göz çukurunuysa ten renginizin üç ton koyu tonlarında kahverengi bir far sürerek belirginleştirin.''

Ekran Resmi 2024 01 30 16.25.08

Dilerseniz kaş diplerini ve göz pınarını ışıltılı bir farla aydınlatabilirsiniz. Kullandığınız allığı, katlanma bölgesine uygulamak da makyajı bütünsel gösterirken görünümün daha canlı olmasını sağlayacaktır"

Muhabir: Galip Ercan Öztürk