Yasemin Şefik’in Uyduruk Sonlar isimli talk showuna konuk olan ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşattı.

Megan Fox'tan kadınlara 'yatırım' tavsiyesi! Erkeklerin hoşuna gitmedi Megan Fox'tan kadınlara 'yatırım' tavsiyesi! Erkeklerin hoşuna gitmedi

BKM Maximum Uniq sahnesinde gerçekleşen Uyduruk Sonlar programında Yasemin Şefik’in ‘Derdini tasanı anlatacağın bir kişi seçeceksin bu kim olur?’ sorusu üzerine verdiği şıklardan Seda Sayan’ı seçen Gökhan Türkmen ‘Seda Sayan dertleşmek tatlı olabilir. Buna takılır mı canım der… Çok isterdim aslında. Seda Sayan bende değişik bir kapı, kafa açabilir…’ yorumunda bulundu.

BEYONCE İLE NE KONUŞACAĞIM? 

Eğlenceli sorular bandında Yasemin Şefik’in Beyonce arasa ve telefonu açmasan bunun sebebi ne olurdu sorusu üzerine ‘O kadar ingilizcem yok, ne konuşacağım deyip muhmetelen o yüzden açmazdım’ diyerek izleyenleri güldürdü.

Oje sürmesi çok eleştirilen ve günlerce konuşulan ünlü şarkıcı, geçen günlerde ojeleri hakkında konuşmuş ve "İnsanlara erkeğin oje sürmesi tuhaf gelebilir ama ben kendime yakıştırıyorum. Sakallarımı 40 yaşından sonra kesme planım vardı, gerçekleştirdim." demişti. 

Muhabir: Hande Durmaz