Fenerbahçe’nin evinde Samsunspor’la 1-1 berabere kalması, Galatasaray’ın deplasmanda Trabzonspor’u 5-1 yenmesi, Cimbomlulara pazarı bayram etti. Galatasaray’a yakın yorumcular Fenerbahçe’nin bu sonuçlardan sonra travmaya girdiğini, gizli lider olarak gösterdikleri Aslan’ın ise psikolojik avantajı ele geçirdiğini öne sürdüler. Sarı-kırmızılı taraftarlar ise sosyal medyadan şampiyonluk havası yaratıp, “Bakmayın puanların eşit olduğuna, aslında 3 puan öndeyiz” yorumları yaptılar.

Bu kez net bilgi: Fred tamamen iyileşti ve Hatay maçında sahada Bu kez net bilgi: Fred tamamen iyileşti ve Hatay maçında sahada

Aa 20240121 33496996 33496995 Trabzonspor Galatasaray (1)

‘SAMSUN’U YENECEKSİN ARKADAŞ!’


Fenerbahçe camiasında ise üzüntü ve hayal kırıklığı hakimdi. Camia içinden önde gelen bazı isimler, “İşte bizim tam da dediğimiz bu! Biz biraz düşünce, Galatasaray hemen enerjisini yükseltiyor. Bakın gördünüz mü kendilerini neredeyse şampiyon ilan ettiler. Biz düşerken rakibi yükseltiyoruz. Galatasaray daha iki hafta önce yerden yere vuruluyordu, şimdi göklerde.  Denizi geçip derede boğuluyoruz hep, şampiyonluk böyle kaçıyor. Evinde Samsun’a yenilmeyeceksin, yenilirsen böyle oluyor işte” diyorlar.

Kaynak: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ