Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ı buluşturan "Gaddar" bu akşam 2. bölümüyle ekranda olacak. 

Gaddar 2 (1)

Dizi ilk bölümünün ardından sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında saatlerce kalmıştı. Rakiplerini geride bırakmayı başaramasa da hatırı sayılır bir reyting başarısı elde etti. 

Can Yaman'dan asılsız iddialara yanıt geldi: "Kendi sirkinizde oynayın" Can Yaman'dan asılsız iddialara yanıt geldi: "Kendi sirkinizde oynayın"

Gaddar 2 (8)

Dizide bu akşam, Dağhan Samet’in ailesini korumak için Müdür'ün verdiği işi mecburen yapmaya karar verir ve Yüksel’in evine gelir ancak hiç beklemediği biriyle karşılaşır, ayrıldığı sevgilisi Aydan. Yaşadığı hayal kırıklığını atlatmaya çalışırken tekinsiz tipler evi basar, Aydan ve Dağhan kendilerini tehlikenin ortasında bulur.

Bir yandan bu tehlikeden kurtulmaya çalışırken bir yandan parçalanmış aşklarını umutsuzca tamir etmeye çalışırlar. Dağhan öte taraftan dağılmış ailesini toplamakla meşguldür. Başını belaya sokup karakolluk olan Rüzgar'ı alıp eve götürür, babasıyla barıştırmaya çalışır.

Bir adamla kaçtığı söylenen kız kardeşi Yağmur'u da bulmak isterken Müdür'ün verdiği yeni hedef onu başka bir çıkmazın içine çeker. Dağhan yeni ve daha güçlü düşmanlar edinir. Gürkan, Samet’in ölümündeki olayla Dağhan’ın bir bağlantısı olduğundan neredeyse emindir ve işin peşini bırakmaz. Dağhan, Müdür’ün verdiği yeni görevle uğraşırken kardeşini öldürdüğü Zafer’in hastaneden kaçtığını ve peşine düştüğünü öğrenir. Zafer intikamını almak için soluğu Dağhan’ın evinde alır.

Muhabir: Galip Ercan Öztürk