Real Madrid’de istediği süreleri bir türlü bulamayan ve son oynanan Almeria maçında oyuna alınmayınca yeleğini fırlatan Arda Güler'le ilgili İspanyol basınında bomba bir iddia ortaya atıldı. Arda Güler'in sezon sonuna kadar başka bir takıma kiralanabileceği belirtildi. Haber Sport’ta yer aldı, Türk yıldızın gelişimi için Haziran ayı sonuna kadar ona uygun bir takıma gönderilebileceği ileri sürüldü. 

Ardaaaaaaaaaaaaaaaaaa2 (1)

Arda Güler, Real Madrid'e halay çektirdi! Arda Güler, Real Madrid'e halay çektirdi!

‘NE PAHASINA OLURSA OLSUN ARDA’YI BURAYA GETİRİN’

Arda’nın kiralanabileceği iddiaları Fenerbahçelileri heyecanlandırdı. Sarı-lacivertliler, sosyal medyadan Arda’ya “Come to Fenerbahçe” çağrıları yaptı. Yönetime de mesaj yollayan Fenerliler, başkan Ali Koç’a, “Bu fırsatı kaçırmayın, ne pahasına olursa olun Arda’yı hemen kiralayın. Arda bizi şampiyon yapar” tavsiyesinde bulundu. 

Ardaaaaaa (1)

TEKLİF İÇİN İÇİN REAL’İN RESMİ AÇIKLAMASI BEKLENİYOR


Kulislerden sızan bilgilere göre ise Real Madrid eğer böyle bir karar verdiyse ve bunu resmen açıklarsa, Fenerbahçe kısa süre içinde Arda Güler için harekete geçecek. Arda için bizzat Ali Koç devreye girecek. Arda Güler, İspanya Kral Kupası 3. tur maçında Arandina'ya karşı ilk 11'de sahaya çıkmış ve 59 dakika sahada kalmıştı. Arda, 2. maçında ise İspanya Süper Kupa yarı finalinde Atletico Madrid'e karşı 8 dakika oynamıştı.

Kaynak: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ