M. Ergün Turan, seçim sonrası değerlendirmesinde, "Birlikte başardık, birlikte kazandık, Fatih yine kazandı" diyerek seçmenlere teşekkür etti. Turan, görevine bir kez daha layık görülmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti ve desteklerinden dolayı AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatı ile Fatih'in değerli hemşehrilerine teşekkür etti.

YSK'dan 20 ilçe ve 1 belde için ret kararı YSK'dan 20 ilçe ve 1 belde için ret kararı

ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Turan ayrıca, önümüzdeki 5 yılda, çocuklardan, gençlere, kadınlardan, yaşlılara, eğitimden, yeşil alana, restorasyondan, güvenliğe, kentsel dönüşümden, otoparka birçok alanda, birbirinden kıymetli projeler üreterek ve Cumhurbaşkanı'nın destekleriyle Fatih’e yakışan eserleri kazandırmak için durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

DAHA FAZLA HİZMET GELECEK

Seçim zaferini değerlendiren Fatih sakinleri, "Fatih yeniden kazandı” diyerek sevinçlerini dile getirdiler. Sokaklarda toplanan kalabalık, Cumhur İttifakı'nın birlik ve dayanışmasıyla kazanılan bu zaferin gururunu yaşarken Turan'ın yeniden başkan seçilmesiyle, önümüzdeki dönemde ilçeye daha fazla hizmet geleceği için heyecanlı olduklarını belirttiler.

SENAY GÜNCAVAR

Kaynak: HABER MERKEZİ