Sosyal medya sayesinde ünlenen Pucca lakaplı fenomen Selen Pınar Işık ev sahibiyle mahkemelik oldu.

Ev sahibi Jale Tuncer sosyal medyadan paylaşım yaparak Tuncer şu sözlere yer verdi; "İyilikten maraz doğdu. İki buçuk yıldır kiracımız olan @PuCCaa ilk bir yıl kirayı ya eksik ya da geç yatırarak geçirdi. Biz ise uzun zaman bunu önemsemeyip adli süreci çok geç başlattık. Son 16 aydır kira ödemeden evimizde yaşıyor. Eve verilen zararlar da cabası." ifadelerini kullanmıştı.

Pucca Ya Erkeklere Hakaretten Hapis Cezasi Verildi H17416 20Def

Zayıflamasıyla dikkat çekmişti! Zara şimdi de imaj değiştirdi Zayıflamasıyla dikkat çekmişti! Zara şimdi de imaj değiştirdi

Pucca ise kirasını ödemekte zorlandığını belirterek; “1,5 yıldır ekonomik olarak ben değil, ülke olarak zor durumdan geçiyoruz. Hem ev sahipleri hem de kiracılar mağdur. Zaten evi boşaltma sürecinde olduğum ve davanın devam ettiği yasal süreçte neden magazin sayfalarında olduğumu anlamış değilim. Haber kanallarının röportaj taleplerini kabul etmiyorum. " dedi. 

'EVİMİ MAHVETTİ DEMEK AZ KALIR'

Yaşananların ardından Pucca'nın eski ev sahibi olduğunu söyleyen Tuba Ünsal da olaya dahil oldu ve Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Ünsal paylaşımında şöyle dedi: “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. 'Pucca'nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…”

Muhabir: İskender Kordu