Kanal D’nin, sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı ilgiyle izlenen programı ’’Evrim Akın İle Ev Gezmesi’’ birbirinden ünlü isimlerin evlerine sürpriz ziyaretler yapmaya devam ediyor. 

''Sakla Beni''nin Kont Ziya’sı Tamer Levent ''Yalı Çapkını''nda! ''Sakla Beni''nin Kont Ziya’sı Tamer Levent ''Yalı Çapkını''nda!

“Evrim Akın ile Ev Gezmesi” daha önce eski hakem ve usta futbol yorumcusu Erman Toroğlu’nun Bodrum’daki yazlığına misafir olmuştu. Ünlü spor insanının yatak odasındaki aynlar dikkat çekmiş ve sosyal medyada uzun süre gündemde kalmıştı.

728Xauto 1.Png

Erman Toroğlu bu kez de 2022 yılında evlendiği kendisinden 35 yaş küçük eşi Ezgi Yavuz ile yaşadığı İstanbul'daki Boğaz manzaralı evlerinin kapısını Evrim Akın'a açtı.

1080Xauto.png

Renkli bir sohbetin gerçekleştiği progamda Erman Toroğlu’nun buradaki yatak odasının da aynalarla dolu olduğu görüldü.

Tavanda ayna olmamasına şaşıran Akın "Ama tavanda yok" deyince, Ezgi Yavuz "Olmuyor, tehlikeliymiş. Aynayı çok seviyor süslü bir adam" yanıtını verdi. 

728Xauto.png

Öte yandan Erman Toroğlu salondaki camların bazılarının içine film yaptırdığını anlattı ve şu ifadeleri kullandı; "Ben evin içinde çıplak geziyorum arkadaşlarla muhabbet oluyor filan bir gün otelin müdürü telefon açtı; hocam sizin camlar filmli değil miydi? Evet hocam, ne filmli lan karşımda çırılçıplak geziyorsun deyince hemen şu koltuğa oturdum. Filmciyi çağırdım meğer filmleri ters yaptırdım demez mi... Şaka gibi..." 

Muhabir: Galip Ercan Öztürk