CHP'nin Etimesgut Belediye Başkan Adayı Erdal Beşikçioğlu Beşikçioğlu, Yeni Bir Sabah programına konuk oldu.

Oyunculuktakşi başarısıyla her zaman adından söz ettrien ve Behzat Ç. dizisiyle bir fenomen haline gelen Beşikçioğlu "Yaklaşık 30 yıldır tiyatro yapıyorum 12 yıldır da özel tiyatro yapıyorum. Siyasileri biz salonlara beklerken çok az katılım oluyor. Her ne kadar politik tiyatro da yapsanız. Ben de karar verdim. Madem öyle siyasileri biz salona alamıyorsak biz siyaset sahnesine çıkalım. Bunun üzerine de tabii ki Ümit Bey bu konuda çok ısrarcı, hatta ısrarcılığının altında da ihtiyaç olduğunu o kadar güzel betimlediki." dedi. 

640Xauto-11

Neden Etimesgut'tan aday olup da Çankaya'dan aday olmadığını da açıklayan ünlü isim;  "Bunun bir sorumluluk olduğunu düşünüyorum. Ben rant bilmem, imar bilmem. Ama bildiğim bir şey var. O da insanın kalbine giden yolu biliyorum. Sanatçı insanın kalbine giden yolu bilir" diye konuştu.

SON DAKİKA| Kafes-48 operasyonlarında ‘Gülbaharlar’ suç örgütü çökertildi” SON DAKİKA| Kafes-48 operasyonlarında ‘Gülbaharlar’ suç örgütü çökertildi”

600X314 1705071908598

"Kültür sanat konusunda, sosyal yardımlar konusunda modern bir Etimesgut yaratmak istiyorum" diyen Beşikçioğlu, "Etimesgut'ta sosyal hayat üzerine çok eksik var. Ben bunu hazmedemiyorum. Ülkenin başkentinde bir ilçede bunu hazmetmek mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi