Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım ve Mos Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilen, Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) tarafından desteklenen 2024 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 23-28 Ocak tarihleri arasında, sektörün önde gelen isimlerini ve binlerce markayı bir araya getirdi.

2024 Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda, 1000’den fazla firma ve 3000’den fazla marka en son tasarımları ve yenilikleri sergilemek için bir araya geldi. Fuar, 200 bin ziyaretçiye, dünya mobilyasının en önemli sektörlerini ve markalarını buluşturdu. 

EN YENİ TASARIMLAR 

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile İstanbul Fuar Merkezi'nde eş zamanlı olarak gerçekleşen etkinlik, lüks mobilyalardan bahçe mobilyalarına, bebek odası tasarımlarından ofis mobilyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini ziyaretçilere sundu.

DÜNYA ÜZERİNDE İLK 4’ÜN İÇİNDEYİZ

Dünyanın en yaşlı insanı, doğum gününü kutladı Dünyanın en yaşlı insanı, doğum gününü kutladı

MOSFED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Güleç, "Mobilya sektörü 12 milyar dolara yakın toplam üretim değerinin 5 milyar dolardan fazlasını ihraç eden, 200 ülkede Türk bayrağını dalgalandıran bir sektör. Bu özelliği ile ülkemizde ihracat ağırlığı en yüksek sektörlerden biriyiz. Türk Mobilyası olarak dünya üzerinde ilk 4'ün içindeyiz" dedi.

Kaynak: İLKE DUYAR ERGÜR