2021 yılından beri Saruhan Holding tarafından Türkiye distribütörlüğü gerçekleştirilen marka, global Perfetto kampanyasının ikinci bölümünü, marka elçisi Brad Pitt’in başrolünde yer aldığı bir reklam filmiyle Türk ekranlarına taşıdı.

Delonghi Reklam

Ödüllü yönetmen Bennett Miller tarafından yönetilen ve Oscar ödüllü müzisyen Justin Hurwitz’in müziğini bestelediği reklam filmi; Brad Pitt’in Akdeniz sokaklarında gezerken kahvenin birleştirici gücü ve hayatın sıradan güzelliklerini keşfetmesini anlatıyor. Kahve yolculuğunun ardından evine dönen Brad Pitt, otomatik espresso makinesi “Eletta Explore” ile hazırladığı favori kahvesini keyifle yudumlayarak yaşadığı “Perfetto” anın tadını çıkarıyor.

Kazakistan'da Hande Erçel ve Burak Deniz heyecanı: 'Bambaşka Biri' başlıyor! Kazakistan'da Hande Erçel ve Burak Deniz heyecanı: 'Bambaşka Biri' başlıyor!

Delonghi Reklam2

Saruhan Holding bünyesinde kahve severlerle buluşan marka, “Perfetto” kampanyasının ikinci reklam filmiyle; hayatın keyfine varmanın, boş zamanların tadını çıkarmanın ve duygusal bağları beslemenin önemini vurgularken kahvenin herkesi bir araya getiren evrensel bir dil ve yaşam tarzı olduğu mesajını da veriyor. Brad Pitt’in De’Longhi ile unutulmaz kahve yolculuğu; kampanya, televizyon, outdoor, yazılı basın ve dijital kanallarda yer alacak.

Kaynak: Haber Merkezi