Mankenlik kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve kendine özgü tarzıyla sıkça gündeme gelen ünlü manken Didem Soydan, sosyal medya paylaşımlarıyla bir kez daha dikkat çekiyor.Olay yaratan her paylaşımıyla tanınan ünlü isim, son pozlarıyla sosyal medyayı salladı.

Simli, derin sırt dekolteli bir elbise giyen Didem Soydan, ayna karşısında çekilen pozlarını paylaştı.Soydan, karelerine "Geçen hafta hakkında" notunu düştü.Bu paylaşımıyla beğeni ve yorum yağan ünlü manken, bir kez daha takipçilerini büyüledi.

Konsere Doblo ile gelince olanlar oldu! İrem Derici ‘Enişteniz’ geldi! Konsere Doblo ile gelince olanlar oldu! İrem Derici ‘Enişteniz’ geldi!

Didem Soydan'ın ardı ardına paylaştığı gönderilere sosyal medyadan gelen yorumlarda, "Güzelliğin peki", "Harika görünüyorsun", "Her halinle muhteşemsin", "Bu güzellik halis mi?" gibi ifadeler dikkat çekti.

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

1984 yılında İstanbul'da doğan Didem Soydan, Ümit Ünal tarafından modellik teklifi almasıyla üniversite yıllarında modellik kariyerine adım attı. İstanbul'da düzenlenen moda haftalarındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların öncelikli tercihleri arasında yer aldı. Ayrıca, 1 Nisan 2014 tarihinde İtalya'nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show'da podyuma çıktı.

Didem Soydan, Calzedonia Summer Show'da podyuma çıkarak ilk Türk manken olarak tarih yazdı.


Mankenlik kariyerinin yanı sıra 2012 yılında oyunculukla tanışan Soydan, 2015 yılında "Aşk Yeniden" adlı dizide Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Özge Özpirinçci gibi isimlerle başrolü paylaştı.

Kaynak: haber merkezi