Defne Samyeli'nin kızları Deren ve Derin Talu, annelerine olan benzerlikleri ve çekici güzellikleriyle sürekli gündemde yer alıyor.


Özellikle Deren Talu, cesur pozları ve iddialı tarzıyla sık sık dikkat çekiyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı her gönderi büyük ilgi görüyor.


''Sen Çal Kapımı'' ve ''Yalı Çapkını'' 25 yılın dünyada en çok aranan dizileri arasında! ''Sen Çal Kapımı'' ve ''Yalı Çapkını'' 25 yılın dünyada en çok aranan dizileri arasında!

Uzun süredir birlikte olduğu Baran Tınaz ile ayrılığıyla gündemde olan Deren Talu, son olarak spor salonundan yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.


Mini taytıyla ayna karşısına geçen ünlü ismin fit vücudu takipçilerinden tam not aldı. 27 yaşındaki güzel oyuncu, kar manzarasının önünde çektiği bikinili pozlarıyla da gündeme geldi.


Bu paylaşıma yapılan beğeni ve yorumlar arasında, "Annesine bak kızını al dedikleri bu olsa gerek", "Bazen yazacak bir şey bulamazsın" gibi ilginç yorumlar dikkat çekti.


Deren Talu, 1996 yılında dünyaya gelmiş olup, mankenlik, sunuculuk ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ile Mimar Eren Talu'nun kızıdır.


Babası, aynı zamanda Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunu olan Eren Talu, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski bir yöneticidir. Deren Talu'nun lise eğitimini ENKA Okulları'nda tamamladığı ve üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta aldığı bilinmektedir.

Kaynak: haber merkezi