Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan FOX’un dizisi Adım Farah yurt dışında tanıtılmaya devam ediyor. 

En son dizinin yayın hakları Mediaset España tarafından satın alınan dizi  1 Nisan'da İspanya'daki yayınına başladı. Divinity kanalı 'Adım Farah'ı 22:45 kuşağında"Mi nombre es Farah" adıyla ekrana getirdi.

Demet Ozdemir Yeni Bir Aska Mi Yelken Acti A Q X Eq

Adım Farah'ın ilk bölümünün İspanya'da yayınlanmasıyla birlikte "Tahir" ismi İspanya gündeminde 7. sıraya kadar yükseldi ve dizinin etiketi #MiNombreEsFarah ise gündemde 17. sıraya kadar yükseldi. Ayrıca #EnginAkyürek ve #DemetÖzdemir etiketleri de gündemde yer aldı.

Istakoz tartışmasında yeni boyut! Soğanlı mı, soğansız mı? Istakoz tartışmasında yeni boyut! Soğanlı mı, soğansız mı?

Demet Ozdemir 20 0I95 Teny W Yzw

Geçen gün objetiflere takılan Demet Özdemir, dizinim başarısı hakkında konuştu ve “Bir önceki işlerimi de çok güzel karşılamışlardı. Müthiş bir duygu. Biz daha duygusal ve aşka aç bir toplumuz. Aile bağlarını çok güzel senaryolaştırıyoruz. Oyuncularımız da çok başarılı. Yurt dışındaki insanlar için bu bağı izliyor olmak çok daha etkileyici oluyor. O aşk, ihtiras, kavuşamamak, aile bağlarındaki sohbetler izleyiciye tamamen geçiyor diye hissediyorum... ” ifadelerini kullandı. 

Muhabir: SERKAN BAYAR