Demet Akalın ve Jess Molho'nun sunucu koltuğunda oturduğu Gel Konuşalım programı TV8 ekranında izleyiciyl buluşmaya devam ediyor. 

3 Ygak

Hazal Kaya ve Burak Deniz'li "Bizim Hikaye" Brezilya yolcusu! Hazal Kaya ve Burak Deniz'li "Bizim Hikaye" Brezilya yolcusu!

Büyük ilgi gören programda geçen hafta Demet Akalın ve Jess Molho arasında geçen konuşma gündem olmuştu. Demet Akalın hayatı film olsa kendisini kimin oynayabileceğini konuşurken, Molho'nun Hande Erçel'in adını geçirince verdiği tepki dikkat çekmişti. 

Akalın, Erçel'in kendisini oynayamayacağnı söylemişti. Ünlü isme bu defa Demet Özdemir soruldu. Demet Akalım adaşı Özdemir'e övgü dolu cümleler kurdu ve ''Demet Özdemir hem fizik hem de duruş olarak, hem de oyunculuk konusunda öyle bir Demet'i oynar ki, herkesi kendisine hayran bırakır.'' dedi. 

DAHA ÖNCE OYUNCUYU HEDEF GÖSTERMİŞTİ!

Atatürk dizisini platformdan kaldırıldığında Disney Plus'a tepkiler gelmeye devam ederken. Ünlü isimlerin olay karşısında sessiz kalmasıyla ilgili atılan bir tweete cevap veren Demet Akalın, Disney Plus'ta dizisi olan Demet Özdemir'i hedef göstermişti.

Bir Twitter kullanıcısı "Hiçbir sporcunun veya sanatçının Disney'e tepki gösterdiğini görmedim. 30 Ağustos'a az kaldı 29 gün sonra hepsi Atatürkçü olacak." ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, "Ben yazdım. Beni ayrı tut aman diyeyim. Demet Özdemir'e falan yaz." diyerek hedef gösterdi. Özdemir, Disney Plus'ın yerli dizilerinden Dünyayla Benim Aramda'da Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan'la başrolü paylaşmıştı. 

Muhabir: Demet Sarova