Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Denizli ziyareti sırasında bir öğrenciyle sohbet ederken ona keman çalmayı öğrenmesini tavsiye etti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından bu anı paylaşarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Denizli'de keman çalan bir öğrenciyle samimi bir sohbet gerçekleştirdiğini aktardı. Altun’un paylaşımında, Denizli'de düzenlenen mitingin ardından Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’nda yaşanan bu keyifli anlara yer verildi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli programı sırasında karşılaştığı bir kız öğrenciyi Cumhurbaşkanlığı otobüsüne davet etti ve öğrencinin keman çaldığı Çanakkale türküsüne sesiyle eşlik etti.



 

Ardından, Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrenciyle bir müzik sohbeti yaparak ona keman çalmayı öğrenmesini tavsiye etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve öğrencinin annesinden, yetenekli öğrenciyle ilgilenmelerini istedi.


Kılıçdaroğlu'ndan Uğur Dündar'a sert yanıt: Toplumdaki kutuplaşmanın ekmeğini yedin Kılıçdaroğlu'ndan Uğur Dündar'a sert yanıt: Toplumdaki kutuplaşmanın ekmeğini yedin

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca konservatuar öğrencisiyle de sohbet ederek, öğrencinin eğitim ve aile durumu hakkında bilgi aldı.

Kaynak: İHA