80'li yılların başında 'Küçük Ceylan' olarak tanınan şarkıcı Ceylan, gerçekleştirdiği imaj değişiklikleri ile sürekli gündemde kalıyor.Son dönemde estetik operasyonları ve imaj değişiklikleriyle sıkça magazin gündemine oturan ünlü şarkıcı Ceylan, katıldığı bir canlı yayında vasiyetini ilk kez açıkladı.


Program sunucusu Alişan'ın "Hayatının şarkısı hangisi?" sorusuna verdiği "Benim Hayatım" cevabı izleyenleri şaşırttı. Ceylan, vasiyetini paylaşarak, "Ben ölürsem mezarımın başına gelip bu şarkıyı çalın. Bu şarkının bende yeri çok başka. Çünkü benim hayatımı anlatıyor.


Bu şarkı benim hayatım" ifadelerini kullandı. Ayrıca, Alişan'ın "Bir daha dünyaya gelsen ne yapmak isterdin?" sorusuna verdiği cevapla da dikkat çekti. "Herkes her zaman mutlu olmaz. Hayat böyle bir şeydir. Dünyaya bir daha gelsem, yeniden Melodi ve Yiğitcan’ın annesi olmak isterdim.


Yeniden Türkan Avcı ve Ahmet Avcı’nın kızı olarak dünyaya gelmek isterdim.
Nazan Avcı, Ezo Avcı ve Nalan Avcı’nın kardeşi olarak dünyaya gelmek isterdim. Sizlerin de ‘Ceylo’su olarak dünyaya gelmek isterdim" yanıtını verdi.

Tuğba Ekinci şarkı söylerken kendinden geçti! Cesur dansı olay oldu Tuğba Ekinci şarkı söylerken kendinden geçti! Cesur dansı olay oldu

Kaynak: haber merkezi