Melisa Döngel'den aşk iddialarına yanıt: 'Tanımıyorum bile!' Melisa Döngel'den aşk iddialarına yanıt: 'Tanımıyorum bile!'

Kariyerine İtalya'da devam eden Can Yaman geçen hafta BluTV'de de yayına başlayan 40 ülkeye satılan Viola Come il Mare dizisinin 2. sezon çekimlerini tamamladı. 

Oyuncu Sandokan dizisi için hazırlıklara başladı. Yılbaşında sosyal medyadan sevenlerinin yeni yılını kutlayan Yaman uzun zamandır beklenen dizisi için kampa girip kilo vermesi gerektiğini belirtmişti. 

Can Yaa

Yaman  bu defa yeni paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Sandokan dizisinden bahseden ünlü isim "Yakında benim için yeni bir maceraya başlayacağım için oldukça heyecanlıyım. El Turco için çekimler sırasında ve öncesinde çok büyük bir fedakarlık dönemi geçirdim, çok güzel hazırlıklar falan... Artık başarılı bir şekilde sona erdirildiğine ve hemen ardından Viola 2 ile farklı bir mücadele bittiğine göre sıra Sandokan'la yine büyük bir yükün sırtıma binmesine geldi. (Bu, El Turco kampçısının bir sahne için kostümü hazırlanırken çekilmiş sembolik bir fotoğrafıdır.)

Cann-3
Son zamanlarda çeşitli antrenmanlarla ve kendimi toparlamak için çeşitli diyetlerle vücudumda devrim yaratmaya odaklandım. Sorumluluğun ağırlığının çok büyük olduğunu hissediyorum ve bunu sabırla, güvenle ve cesaretle halledeceğime inanıyorum. Gerektiğinde hepinizi gelişmelerden haberdar edeceğim." dedi. 

Muhabir: Galip Ercan Öztürk