Türkiye’de en son Özge Gürel’le başrolü paylaştığı Bay Yanlış dizisinde rol alan ve ardından İtalya’ya yerleşerek kariyerine orada devam eden Can Yaman, "Sandokan" projesinin çekimleri başlamadan İstanbul'a ziyarete geldi. 

Kızılcık Şerbeti yeni fragmanı yayınlandı! Görkem'in Doğa kıskançlığı Kızılcık Şerbeti yeni fragmanı yayınlandı! Görkem'in Doğa kıskançlığı

Ekran Resmi 2024 02 25 16.40.54

Gelir gelmez Türk basını tarafından eleştiri yağmuruna tutulan ve algı yönetimiyle taşlanan oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çıkan haberlere yanıt verdi. 

Can Yaman İstanbul'a geldi: Türk basını yine şaşırtmadı! Can Yaman İstanbul'a geldi: Türk basını yine şaşırtmadı!

Ekran Resmi 2024 02 25 16.41.08

Ünlü isim şu ifadeleri kullandı; "Bodyguardlarım(!) ve ben huzurlu İstanbul seyahatimiz. Can Yaman bildiğiniz gibi…
 Hani kameraları indirip beni artık çekmeyi bırakmıştınız, hani ben İtalya’nın yıldızıydım. E nerden çıktınız yine? Oh be çekmeyecekler diye biz de arada bir ona güvenip rahat rahat geziyorduk. Şimdiden söylüyorum, bundan sonra da konuşmayacağım. Olaylı bir gecem yok, tek olay sizlerlersiniz, rahatızılık veren de sizlersiniz şov yapan da."

Ekran Resmi 2024 02 25 16.41.19

Ben kendi aile ortamımda gayet keyifli ve huzurluyum, geçip arabama biniyorum.. Siz insanların gözüne ışıkları sokup yürümelerini engellediğiniz için size durup konuşulmadığında itildiğinizi kakıldığınızı terslendiğinizi düşünüyorsunuz, öyle bişey de yok. Sadece huzur kaçıyorsunuz. Konuşmayı tercih etmiyorum ve gerekli bulmuyorum o kadar. Olay da yok skandal da. Bana müsaade, kendi sirkinizde size iyi oyunlar…"

Muhabir: DEMET SAROVA