Polis Kanye'yi arıyor: Ortalık karıştı! Polis Kanye'yi arıyor: Ortalık karıştı!

Ay Yapım’ın sevilen dizisi ''Gaddar''ın oyuncu kadrosuna yeni bir isim katılıyor. NOW ekranlarında Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde başarılı, genç oyuncu Buse Meral, Leyla karakteriyle seyircilerin karşısına çıkacak.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’ın bu haftaki bölümüne Buse Meral katılıyor. Dağhan’ın karşısına sürpriz bir şekilde çıkacak Leyla’ya hayat verecek oyuncunun karakterinin dizide dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak yaratıyor.

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı Hakan Salınmış, Laçin Ceylan, Neslihan Yeldan, Umutcan Ütebay, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Uğur Yıldıran, Aytek Şayan, Itır Esen, Fatih Berk Şahin gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan ‘Gaddar’ın senaryosunu Hürer Ebeoğlu kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor.

EN SON ''CADI'' FİLMİNDE ROL ALDI!

Oyuncu geçen Eylül ayında Hüseyin Rahmin Gürpınar’ın ölümsüz eseri "Cadı"dan uyarlanan aynı isimli filmde rol almıştı. Erman Bostan'ın hem senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolleründe ayrıca Furkan Andıç yer alıyor.. 

Filmin kadrosunda ayrıca Dilara Duman, Manolya Maya, Süreyya Kilimci, Elif Ürse, Cengiz Orhonlu, Nur Sürer ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler de var. 

Muhabir: DEMET SAROVA