İngiltere'nin Folkestone kentinde korku filmi gibi bir olay yaşandı. 38 yaşındaki Bradley Cooper, daha önce sokakta genç bir adamı taciz etmeye kalkıştığı sırada dükkanı o sokakta bulunan bir berber engel oldu. Cooper daha sonra berberle yine karşılaştı ve ırkçılık yapıp küfürler savurdu. Bunun üzerine ikili arasında çıkan kavgada Bradley Cooper berberin testislerini tüm gücüyle ısırıp AIDS olduğunu iddia etti.

POLİSLERE DE HAKARET ETTİ

Acı içinde yerde kalan talihsiz adam hastaneye kaldırılırken, psikopat şahıs yakalandı. Cooper, polislere de 'Domuz' ve 'şişman' gibi ifadelerle hakaret etti, polis arabalarına tükürdü.

Mağdur berber, mahkemede, "Adamın testislerimi ısırmasına çok şaşırdım. Bunu nasıl bir insan yapar bilmiyorum. Bu hayal bile edilemez. Şanslıyım ki yaralarım eskisinden daha kötü değildi. Çünkü bu tür bir yaralanma hayatımı değiştirebilirdi." dedi.

2 YIL 8 AY HAPİS CEZASI

Yargıç Simon James, Bradley Cooper'ı iki yıl sekiz ay hapis cezasına çarptırdı. Yargıç James kararı verirken, "Birini ısırmak, silah kullanmakla eşdeğerdir. Özellikle savunmasız bir bölgenin kasıtlı olarak hedef alınmasının, kullanılan güç derecesinin ve olası sonuçların tümünün, suçun ciddiyetini ağırlaştırdığını düşünüyorum." dedi.

Kendi kendilerine sel oluşturdular! Dubaili yetkililer inkar etti! Kendi kendilerine sel oluşturdular! Dubaili yetkililer inkar etti!

Cooper'a ayrıca mağdurla iletişim kurmasını veya dükkânına gitmesini engelleyen beş yıllık bir yasaklama emri de verildi. Cooper'ın AIDS olduğuyla ilgiliyse yalan söylediği belirtildi.

Kaynak: ELİF KIZILÇAY