Umut Nayir, kendisini Pendikspor’a kiralayanları pişman ettirdi. Eyüpspor’dan bedelsiz olarak kadroya katılan ve sarı-lacivertli formayla 13 maçta skora hiç katkı yapamayan milli futbolcu, yeni takımında 3 maçta (2’si lig, 1’i kupa) birbirinden güzel 3 gol attı. 

Gollerini sıralamak için Fenerbahçe’den ayrılmayı bekleyen Umut’taki bu çarpıcı yükseliş, Fenerbahçeliler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Sarı-lacivertli taraftarlar, sosyal medyadan yaptıkları yorumlarda hem İsmail Kartal’ı hem de Umut Nayir’i eleştirdiler. 

De Bruyne City'den ayrılabilir De Bruyne City'den ayrılabilir

‘HOCA DEMEK Kİ ADAMIN İÇİNDEKİ CEVHERİ ORTAYA ÇIKARAMAMIŞ’

İsmail Kartal için, “Umut’un değerini bilememiş. Fenerbahçe takım olarak son iki lig maçında sadece iki gol atarken, adam tek başına 3 maçta 3 gol attı. Demek ki hoca içindeki cevheri ortaya çıkaramamış” şeklinde yorumlar yapıldı. 

Fenerbahçeli taraftarlar, “Bizdeyken nerelerdeydin. Şimdi leblebi gibi golleri sıralıyorsun. Bu nasıl iş böyle arkadaş, Fener’den giden yıldız oluyor” diyerek Umut’a da serzenişte bulundular. Umut Nayir, Milli Takım’ın Euro 2024 kadrosunda yer alabilmek için kiralık gitmeyi kendi istemişti.

Kaynak: MUHAMMET ŞAHİNTAŞ