Etkileyici hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla TRT 1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan ''Bir Sevdadır''ın Ünal’ı Doğukan Polat, dizi ve karakteri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Doğukan Polat (1)

Gönül Dağı setinde taciz : Üstelik ikisi de kadın! Gönül Dağı setinde taciz : Üstelik ikisi de kadın!

Dizide Ünal Dağlıca’yı canlandıran Doğukan Polat, karakteri için “Saplantılı ve megaloman bir karakter. Kendi arzu ve istekleri doğrultusunda her türlü kötülüğü yapabilecek bir karakter. Onu iyi insandan ayıracak çok fazla özelliğe sahip, psikolojisinin de çok normal olmadığını düşünüyorum.” dedi.

Doğukan Polat (2)

Senaryoyu ilk okuduğunda çok beğendiğini dile getiren Polat, “Senaryoyu kabul ettiğim rol ışığında okumaya başlayınca hayli hoşuma gitti, kendi açımdan ele alırsak ilk defa kötü bir karakteri oynayacaktım. Bu da hem seyirci açısından hem benim açımdan bir ilk olacaktı. Bundan dolayı da kendi içimde yeni sınırlar ve haller keşfetme süreci içerisine girmiş olmak beni oldukça neşelendirdi.” dedi.

Ekran Resmi 2024 02 04 123214

Cuma akşamlarının iddialı dizisi Yalı Çapkını'nda Fuat karakteriyle dikkat çeken Doğukan Polat, geçen yıl mayıs ayında diziye veda etmişti. Oyuncu DasDas'ın yeni oyunu Titus Kompleks'te Bassianus karakteriyle rol alacak.

Muhabir: İskender Kordu