Gökberk, sporun heyecanını ve derinliklerini anlatırken artık bir adım öteye geçiyor; tek kişilik ‘Talk Show'larıyla seyirciye spordan, siyasete gündemdeki konuları ana başlıkları seçerek sunuyor. Ancak bu sefer kalemle değil, sahnede tek kişilik gösteri yaparak anlatıyor.

BÖYLE BİR BAŞARIYA HASRETİZ

Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılarını anlatan Gökberk, kadın sporcularımızla gurur duyduğunu belirtti. Kadınların sporda daha fazla yer alması gerektiğine vurgu yaparak, milli sporcumuz Ebrar Karakurt'un ile diğer kadın voleybolcuların değerini ve başarılarını ön plana çıkardı. Gökberk, özel hayatın kimsenin işi olmadığını ifade ederek, önemli olanın sporcu olarak sahada gösterilen performans ve elde edilen başarılar. Voleybol takımımızın başarısı ülkede büyük bir sevinç yarattı, böyle bir başarıya hasretiz” diyerek duygularını dile getirdi.

FUTBOL CAMİASINA SİTEM

"Voleybola ilginin artması ve başarı tesadüf değil, arkasında planlı ve sistemli bir çalışma var" diyen Gökberk, futbol camiasına da sitem etti. Futbolun da benzer bir plan ve sistemle yönetilmesi gerektiğini ifade etti.

GÖSTERİSİNDE HER KONUDAN BAŞLIKLAR VAR

Gökberk'ün tek kişilik ‘Göktürk Talk Show’ programında spordan siyasete kadar birçok ana başlık gündeme taşınıyor. Sahnedeki performansıyla da dikkat çeken Galatasaraylı Gökberk, kadınların spor alanında daha fazla yer alması gerektiği vurgusuyla hem yazılarıyla hem de sahne performansıyla spor ve siyaset gündemini eğlenceli ve etkileyici bir şekilde aktararak, dikkatleri üzerine çekiyor.

KÖYÜN DELİSİYİM

Şu anda sadece İstanbul'da gösterisini sahneye koyan Bilgin Gökberk, ilerleyen günlerde İstanbul dışına da çıkacağını belirtiyor. Spor ve toplumun renkli yüzü olarak bilinen Gökberk, sahne sanatına da damgasını vuracak gibi görünüyor. Kendinizi nasıl tanımlarsınız sorumuza” Kadıköy’lüyüm köyün delisiyim” diye belirtiyor.

BİLGİN GÖKBERK’TEN SATIR BAŞLARI

İETT otobüsü, başka bir otobüse çarptı! İETT otobüsü, başka bir otobüse çarptı!

* Türkiye’de spor medyası yok! Olduğunda konuşuruz.
* İşin içinde şov yok ‘”talk” var.
* Yüz yılın en kötü medyası
* Kendi yazmadığım, sonunu bilmediğim bir hikâye anlatıyorum
* Dünyanın en büyük Survivor’undayız. Her gün oyun dışı kalıyoruz.
* Spor camiasından Allah beni kurtardı...
* Bir sürü kulüp var ve o kulüplerin Fatih’leri var!
* Futbol, insan IQ’sunu aşağıya çeken bir spor olmaya başladı.
* İşin içine liyakat girdiği zaman Türkler’ de dünyada 1 numara olabiliyor!
* Hem anne olup hem dünya şampiyonu olup ara verip çocuğunu seven kadın modeli herkesi çıldırttı.
* Yıllardır ayrıştırmak istiyoruz. 15 kadın çıktı hepsini birleştirdi.

Kaynak: SENAY GÜNCAVAR