Beylikdüzü Yakuplu'da bulunan bir sitede meydana gelen olayda, 25 yaşındaki B.D., 10 katlı binanın 9. katındaki apartman boşluğundan atlayarak intihar etti. Olayın ardından çevredeki vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, B.D'nin yaşamını yitirdiği tespit edildi. Polis ekipleri de olayla ilgili inceleme başlattı.


Görgü şahidi Mehmet Mert Arslan, olay anını şu şekilde anlattı: "Ben buradaki markete geldim. Oradan alışveriş yaptım ve yanlış bir ürün aldığım fark ettim. Geri girdim. Çıktığımda evin giriş tarafında kapının oraya düştü arkadaş gözümün önünde. Bir bir buçuk saniyelik bir süreçle benim tam önüme düştü. Zaten düştüğü anda da canını teslim etmiş oldu. Düşerken ben bir evden ses geliyor sandım. Zaten ses yakından geliyordu. Sonrasında da düşmüş oldu arkadaş."


Kayseri'de kanlı çatışma kamerada! Kayseri'de kanlı çatışma kamerada!

Olay, site sakinlerini dehşete düşürdü ve güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde, 9. kata ulaşan B.D'nin koşarak ortak balkona ilerlediği görülüyor. Ardından 9. kattan atlayan B.D, yere düşüyor.

Kaynak: İHA