Kanal D’nin yeni dizisi “Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu” için dört yıl aradan sonra ekrana dönen ünlü oyuncu Ozan Güven, dizide hayat verdiği Avukat Harun Yakar karakteriyle dikkat çekiyor.

Diziye, 4. bölümünden Yüsra Geyik dahil olmuş ve zengin müteahhidin sosyopat oğlu Fecir Emirkıran’ın kız kardeşi “Rüya” karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı. 

'Sandokan' sete çıkmak için gün sayıyor: Can Yaman'ın rol arkadaşları belli oldu! 'Sandokan' sete çıkmak için gün sayıyor: Can Yaman'ın rol arkadaşları belli oldu!

Arka Sokaklar dizisinde “Zeliha Çoban” karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu ve Ozan Güven 2019 yılında 'Don Kişot'um Ben' oyununda bir araya gelmişti ve el ele görüntülenan ikilinin aşk yaşadığı gündeme gelmişti. 

Yüsra Geyik konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve "Öyle bir haber çıkmıştı. Bizim Ozan Bey ile hiçbir birlikteliğimiz olmadı. O yüzden bu kadar rahat konuşabilirim" dedi.

Ozan Guven Le Ask Yasadigi Konusulan Yusra Geyik 12612636 3928 Amp

Geyik, "Çok güzel bir arkadaşlığımız olmuştu. Hatta kendisi ayakkabıcı olduğu için bana ortopedik sahne ayakkabısı yaptırmaya götürürken haberimiz çıkmıştı. İlk tanıştığımız gündü ve sonra da düzelmedi o haberler. Aşk olmadığını da söylemiştik ama öyle kaldı." ifadelerini kullandı.

Yüsra Geyik o dönemde ise iddialarla ilgili "Açıklama yapmam. Bu benim haddime değil" diyerek topu Ozan Güven'e atmıştı. 

Muhabir: DEMET SAROVA