Trabzonspor'dan Yunanistan'ın Panathinaikos takımına transfer olması beklenen Bakasetas da maç sonunda taraftarlara veda etti.

Maçın ikinci yarısında oyuna giren Bakasetas, karşılaşmanın bitiminde tribünlere doğru tek tek el sallayarak taraftara veda etti.

BAKASETAS: TRABZONSPOR FORMASIYLA SON MAÇIMDI

Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu başkanlığına adaylığını açıkladı Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu başkanlığına adaylığını açıkladı

Maç sonunda yayıncı kuruluşa açıklama yapan Anastasios Bakasetas, taraftarlara veda ederek, "Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Yapacağımız tek şey performanstan dolayı taraftarlarımızdan özür dilemek olacak. Takımımız böyle bir performansı hak etmiyor." dedi.

"Trabzonspor formasıyla son maçımdı." diyen Yunan futbolcu, "Bu vedanın daha iyi olmasını isterdim. Evimizde böylesine bir skorla derbi mağlubiyeti yaşamak istemezdim. Ancak hayatta her zaman istekleriniz gerçekleşmiyor. Buradan ayrılırken Türkiye’deki bütün insanlara teşekkür ediyorum. Burada her zaman sevgi ve saygı gördüm. Herkese bana gösterdikleri sevgi ve saygıdan dolayı teşekkür ediyorum." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA