Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), yerel seçim mitinglerine aday çıkardığı iki büyükşehir olan Mersin ve Manisa'yla başlıyor. İlk mitingini bugün Mersin'de gerçekleştiren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Cumhur bizim, Türkiye hepimizin" sloganıyla seçmene seslendi.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: 

Sosyal medya belediyeciliği, ideolojik ve ilkel belediyecilik anlayışı Mersin’i yorgun düşürmüştür. Yolsuzluk ve hukuksuzluk Mersin’in önünü kapatmıştır. Belediye imkanlarının kimlere ve nerelere aktarıldığını biliyoruz. Mersin’den Anamur’a kadar belediye eliyle peşkeş çekilen işletmeleri bu kapsamdaki ahlaksız kazançları biliyoruz.

Şimdiye kadar kazanan bir avuç çıkarcıdır. CHP’li büyükşehir belediyesi bağlanan umutları israf etmiştir. CHP’li büyükşehir belediyesiyle hayal kırıklığı devasa boyutlara ulaşmıştır.

Artık beceriksizlere kapıyı göstermeliyiz. İnsanımıza dokunamayanlara uğurlar olsun demeliyiz. Yıkım belediyeciliğinin 63 gün süresi kaldı.

Demlenmiş, rehin altına alınmış CHP’den kurtuluş için harekete geçecek miyiz? Önümüzdeki 5 yıl için sizlerden onay istiyoruz. Herkes tersine giderken, biz Mersin’i daha da büyütmek daha da geliştirmek arzusundayız. Cumhur İttifakı’nın birbirinden değerli belediye başkan adaylarıyla Mersin’in hizmetine talibiz.

İBB Meclisi'nde yeni dönem başladı: 31 Mart mesajı İBB Meclisi'nde yeni dönem başladı: 31 Mart mesajı

Kaynak: HABER MERKEZİ