Aslıhan Malbora, "Her Yerde Sen", "Gel Dese Aşk", "Üç Kuruş" ve "Darmaduman" gibi birçok başarılı projede yer almanın ardından şimdi de Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Netflix dizisi "Kübra" ile izleyicilerle buluşacak.

Tolga Sarıtaş ve 4 yıllık aşkı Zeynep Mayruk bugün nişanlanıyor! Tolga Sarıtaş ve 4 yıllık aşkı Zeynep Mayruk bugün nişanlanıyor!


Heyecanla beklenen Kübra dizisinin galası dün akşam gerçekleştirildi. Galaya katılan Aslıhan Malbora, siyah elbisesiyle dikkat çekti.


Derin yırtmacıyla geceye damga vuran ünlü oyuncu, korse detaylı göğüs dekolteli elbisesini dantel eldivenler ve dantel çoraplarla tamamladı.


Cesur kombiniyle büyük beğeni toplayan Malbora, sosyal medyada takipçilerinden tam not aldı.

Aslıhan Malbora KİMDİR?

Güzel oyuncu, 27 Mart 1995 tarihinde Afyonkarahisar'da doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi alarak kariyerine başlayan Aslıhan Malbora, 2017 yılında "Seven Ne Yapmaz" dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk kariyerine adım attı.

Kaynak: haber merkezi