Yapımcılığını ve yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği,  ‘Aşk Mevsimi’ cuma günü itibariyle sinema salonlarındaki yerini alıyor.

Aşk Mevsimi, hikayesi ile olduğu kadar şarkılarıyla da seyircilerin gönlünde taht kurmayı amaçlıyor.

Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini konu alan ve ‘Hayat arkadaşı mı?’ yoksa ‘hayatının aşkı mı?’ sorularını sordurtan Aşk Mevsimi’nden Sezen Aksu’nun İkili Delilik isimli şarkısına özel bir klip yayınlandı.

Şirin ile Ali Yaman’ın aşk hikayesinde anlamlı bir yer tutan şarkı için film görüntüleriyle birlikte duygusal bir klip hazırlandı.

‘AŞK MEVSİMİ’ BU HAFTA SİNEMALARDA

Başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Fırat Tanış, Duygu Sarışın, Hakan Bilgin, Ertuğrul Postoğlu, Lila Gürmen, Mert Asutay, Çiçek Dilligil, Murat Karasu ve Perihan Savaş gibi birbirinden başarılı ve usta isimler yer alıyor.

Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda sinema salonlarındaki yerini almaya hazırlanan ‘Aşk Mevsimi’ Bozcaada’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini konu alıyor. Aşk Mevsimi cuma günü vizyona giriyor. 

Öte yandan Deniz film öncesinde verdiği röportajla dikkat çekti. Geçen aylarda yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen ve büyük eleştirilere maruz kalan oyuncu bu konuyla ilgi de konuştu. 

"Niyetim küçük bir müdahale, geçici bir şey yaptırmaktı. Ancak vücudum farklı bir reaksiyon verdi. Doktorumla da iletişim problemi yaşadık. Geçti şu an." ifadelerini kullandı. 

"Kardeşlerim" hem ekranda, hem de sosyal medyada başarısını sürdürdü "Kardeşlerim" hem ekranda, hem de sosyal medyada başarısını sürdürdü

Muhabir: Galip Ercan Öztürk