Müşteriyi ölümden kurtardı, tıraşa devam etti Müşteriyi ölümden kurtardı, tıraşa devam etti

Sosyal medyada, kullanıcıların ilginç ve eğlenceli içerikleri paylaşması devam ediyor. Son olarak, torununun arkadaşının toksik ilişkisine müdahale eden bir anneannenin yöntemi gündeme oturdu. Sosyal medyada, bu anlar, "Exe yazmamam için arkadaşımın anneannesi nasıl Kur'an'a el bastırıyor. Oynat bakalım" notuyla paylaşıldı. Arkadaşının anneannesi, eski sevgilisine yazmaması ve aramaması için genç kıza uygulattığı bu yöntemle dikkat çekti.

3

Anneannenin, "Sağ elini ver konuşma. Bir daha Arda'ya yazmayacaksın. O sana yazmadığı müddetçe sen ona yazmayacaksın. Yemin ediyor musun? Aramayacaksın. Yazmak ne aramak ne, aynı kapıya çıkıyor. Bir daha Arda'ya ne yazacaksın ne arayacaksın. Bir daha bunu yaparsan hiçbir işin rast gitmesin" şeklindeki sözleri büyük ilgi gördü.

4

Bu anlar, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekerken, yorum ve beğeniler de hızla arttı. Bir kullanıcı, gönderiye "Bana da uygulanması gereken tarife" yorumunu eklerken, bir diğeri ise "Arkadaşlarımın anneannelerinden beklediğim performans" yorumunu yaptı.

Kaynak: HABER MERKEZİ