Kıvanç TatlıTuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Nur Sürer gibi güçlü isimlerin yer aldığı Aile dizisi, 30. bölümle final yaptı. Oyuncu kadrosu ilk açıklandığında büyük beklenti oluşturan ve 2022'de yayın hayatına başlayan dizi, 2. sezonunda sona erdi. Peki dizinin merakla beklenen final bölümünde ne oldu? Aile dizisi mutlu sonla mı bitti. İşte dizinin yayınlanan son bölümü...

Seher’in kaybı herkesi derinden sarsarken; Aslan, Ferman’ın hayatta olduğunu öğrenir. Şimdi Aslan başlarındaki Babür belasının da Ferman’ın işi olduğundan şüphelenmeye başlamıştır. Cihan ise bu kez yarım bıraktığı işi tamamlamak üzere Ferman’ın peşine düşer.

DEVİN'İN DOĞUMU YAKLAŞIR

Babür ve Ferman’ı öğrenen Devin, her iki tehdidin de ortadan kalkması gerektiğini düşünür. Ancak Aslan, Devin’e hastanede verdiği sözü tutmakta kararlıdır. Bir daha elini kirletmeyecektir. Aslan, Babür ve Ferman’la ilgili harekete geçer. Diğer taraftan Aslan’ın riskli bir hamilelik geçiren Devin’i de stresten uzak tutmak için bir planı vardır: Doğuma hazırlık kampı!

Devin, Aslan’ın tüm tembihlerine rağmen Ferman’ın hayatta olduğu bilgisini Hülya ve Nedret’le paylaşır. Böylece üçlü, Ferman’dan kurtulmak için kendi planlarını işletmeye başlarlar. Ferman ise Aslan ve Babür’ü birbirine kırdıracaktır. Bedri’nin iki gün sonra evleneceğini öğrenen Babür, Bedri’ye büyük bir hamle yapar. Bu hamle, her şeyin fitilini ateşleyecektir.

BluTV'de yayınlanacak ''İlk Göktürk: Önsöz’’ün çekimlerine başlandı BluTV'de yayınlanacak ''İlk Göktürk: Önsöz’’ün çekimlerine başlandı

CİHAN FERMAN'I YAKALAR

Tüm aile üyeleri birbirinden habersiz kendi planlarını işletirken Cihan, Ferman’ı yakalamayı başarır. Şimdi Aslan’la birlikte Ferman’ı konuşturmaları gerekmektedir. Ancak işleri hiç de kolay değildir. Sürpriz bir isim, Ferman’ı konuşturma yolculuğunda anahtar rol oynayacaktır.

Ve büyük gün sonunda gelip çatar. Bedri ve Yağmur görkemli bir düğünle marinada dünya evine girerken Ferman, yarım kalan işini tamamlamak üzere harekete geçer. Acaba “Soykan Düğünü Laneti” bir kez daha baş gösterecek midir?

AİLE DİZİSİ NEDEN SONA ERDİ?

Aile dizisinin neden final yaptığına ilişkin yapımcılardan açıklama gelmedi. Ancak ilk bölümlerin aksine reytinglerin düşük olmasının dizinin bitmesine neden odluğu düşünülüyor. Bir diğer neden başlangıçta dizinin 30 bölüm olarak anlaşılmasıydı.

AİLE DİZİSİNİN FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: HABER MERKEZİ