Trende 'sevişme' kabinleri hizmeti! Bir düğmeyle camlar değişecek Trende 'sevişme' kabinleri hizmeti! Bir düğmeyle camlar değişecek

Paskalya sabahı ABD Tennessee'deki bir Evanjelik kilisesinin önüne İncillerle dolu yanan bir treyler bırakıldı. Kilisenin aşırı sağcı papazı bunu "yüzde 100" kasıtlı bir eylem olarak tanımladı. Şerif ofisi, itfaiyecilerin yangını "derhal söndürdüğünü" söyledi. Açıklamada, "İncillerin bulunduğu karavan kavşağın ortasına bırakıldı ve ardından kasıtlı olarak ateşe verildi" denildi. Şerif ofisi devam eden soruşturmanın bütünlüğünü koruma amacıyla daha fazla ayrıntı açıklamadı.

GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI

Papaz Greg Locke, "Güvenlik kameramız kilisemizin hemen önüne park eden bir adamı görüntülemeyi başardı. Suçlunun başı yakında büyük bir belaya girecek. İncilleri toplamak istedim ama polisler delil oldukları gerekçesiyle buna izin vermedi. Olay nefret suçu olarak araştırılıyor ve kesinlikle kasıtlı bir eylem. FBI olaya dahil oldu. İnsanlar daha önce de kilisemize karşı şiddet eylemlerinde bulunmuştu. Güvenliğimiz sağlanmalı" şeklinde konuştu. İddia edilen eylemler nedeniyle herhangi bir tutuklama yapılıp yapılmadığı bilinmiyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ