14 Şubat Sevgililer Günü yıllardır çiftlerin birbirlerine aşklarını göstermesine, aşk nedir unutanların hatırlamasına, bir günlüğüne de olsa tüm dünyada sevgi ve pozitif enerjinin yayılmasına vesile oluyor.

Eşi ve sevgilisi olanlar bu romantik günü baş başa geçirirken yalnızlar da bu aşk dolu enerjiden yararlanıp belki de ruh eşlerini bulmaya bir adım daha yaklaşıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü hem romantik bir şekilde kutlamaya hazırlananlara hem de arkadaşlarını alıp yalnızlığa meydan okumak isteyenlere yurt çapında birçok etkinlik düzenleniyor. İşte bazı 14 Şubat Çarşamba akşamı programları…

Burak Kut

·       Burak Kut, İstanbul Harbiye’deki EV’de hem konuklarını hem de kulübün

müdavimlerini ağırlayacak.

Berkay 2

·       Berkay, Ankara TED Koleji Ata Sahne’de konser verecek.

1665390 Emir Can Igrek Costurdu 65740894C6E49

·       Emir Can İğrek, Bolu Belediye Meydanı’nda halk konseri verecek.

Fener'in melekleri başka güzel! Fener'in melekleri başka güzel!

Fatma Turgut

·       Fatma Turgut, Eskişehir İF Performance Hall

İrem Derici-3

·       İrem Derici, İzmir Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle bir araya gelecek. Şarkılarını aşıklara ve aşk arayanlara söyleyecek.

Simge-7

·       Simge, İstanbul, İstanbul Büyükçekmece’deki Kıyı Jolly Joker’de Sevgililer Günü’ne özel repertuarı ile herkesin ‘aşkı olacak’.

Yıldız Tilbe-1

·       Yıldız Tilbe, İstanbul Vadi Jolly Joker’de ‘Aşk şarkılarının kadını’ unvanının hakkını verecek. Konseri izleyen herkes âşık olacak!

Kaynak: Haber Merkezi